DEWEL.CZ profesionální webové prezentace – tvorba webů, e-shopů, portálů, intranetů a strategií

dewell.cz

Tvorba webových prezentací

hedica s.r.o.
KRALICKÁ ROUBENKA
zmslaskov.cz
Svazek obcí Drahanská vrchovina
jedovnice.cz
Lékárna POD NEMOCNICÍ
OM Canopies s.r.o.
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ Drahany
Czech Deerhound Club
ZUKAL s.r.o.
Medonet Pharma s.r.o.
http://kominictvi-lasanbrno.cz
Biopharm
AMON EREB
sopat.cz
Náhled
Komíny a kouřovody Blansko
Základní škola speciální Blansko, příspěvková organizace
Oficiální stránky obce Rozstání

MODERNIZACE STRÁNEK

Internet se neustále vyvíjí a proto je nutno reagovat na kroky vaší konkurence. Modernizací webu vám pomůže udržet staré a získat nové zákazníky. Vzhled webových stránek by se měl čas od času změnit. Pokud vám již starý web nevyhovuje, nabízíme pro vás modernizaci webových stránek.
Modernizace je komplexní činnost a nemusí se týkat pouze vzhledu. Důvodem pro úpravu webových stránek může být například snaha zlepšit a zefektivnit komunikaci s klienty.
Stránky můžete zlepšit například přidáním kontaktního formuláře, úpravou a přepsáním textů na stránkách, změnou struktury, modernizací kódu nebo provedením SEO optimalizace.

Pro ty, kdo chtějí obsah stránek spravovat sami, nabízíme redakční systém. Použitím redakčního systému můžete pružně reagovat na změny trhu. 

Nedílnou součástí modernizace vašeho webu je vytvoření SEO optimalizace. Ta umožní vaším stránkám získat více návštěvníků a zákazníků. 

Modernizace musí mít cíl a důvod, proto přistupovat k redesignu webu bez jasné představy čeho a proč chcete dosáhnout, může nadělat více škody než užitku. Na internetu jsou tisíce dalších webových stránek, a pokud zákazníka neoslovíte, půjde jinam. Nejdůležitější částí celého projektu je vědět, čeho chcete modernizací dosáhnout.